فاقرءوا ما تیسر من القرآن

انتشار بسته زبان آموزی قرآن کودکان توسط موسسه آیات هدایت در قم

بسته مصور قرآن آموزی کودکان به همت موسسه آیات هدایت قم طراحی و متشر شد.

به گزارش خبرنگار موسسه آیات هدایت قم؛ بسته زبان آموزی قرآن کودکان تحت عنوان رنگ های نورانی و نغمه های نورانی توسط موسسه آیات هدایت قم منتشر شد. این بسته آموزشی که حاصل تلاش ۵ ساله کارشناسان قرآنی و روان شناسان کودک موسسه آیات هدایت می باشد حاوی ۴ کتاب مصور مشتمل بر آموزش ۱۶ سوره از جزء سی قرآن کریم می باشد که در فضایی جداب و شاد از طریق بازی کردن به قرآن آموزان آموزش داده می شود.

به گفته استاد حبیب الله عزیزی، عضو هیات موسس و مدیر عامل موسسه آیات هدایت و مبدع این اثر فاخر، این بسته زبان آموزی بر اساس نظریه بیانی تلاوت و با نگارشی ساده برای اولیا و مربیان نگاشته شده است و حاصل تجربه بیست ساله ایشان در امر قرآن آموزی کودکان می باشد.

از جذابیت های این بسته آموزشی، نرم افزاری شنیداری تحت عنوان نغمه های نورانی می باشد که الگوی شنیداری جذابی برای تلاوت تقلیدی قرآن کریم محسوب می شود به طوریکه به ازای هر آیه، تصویر مربوط به آن نیز در کتاب وجود دارد و با قرار دادن نرم افزار بر روی هر آیه، آن آیه شروع به پخش می کند و تصویر مرتبط با آن نیز به حرکت در می آید. این قابلیت باعث می شود قرآن آموزان با علاقه بیشتری به حفظ قرآن بپردازند و ماندگاری آن در ذهن شان بیشتر شود.

لازم به ذکر است در کنار این بسته قرآن آموزی، یک کتابچه راهنما موسوم به مبانی زبان آموزی قرآن کودکان نیز نگارش شده است و اولیا و مربیان از آن طریق می توانند با شیوه های کار با کتاب و تدریس آن آشنا شوند و حتی خود مستقلا در منزل می توانند آن را به کودک خود آموزش دهند.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط