فاقرءوا ما تیسر من القرآن

برپایی کلاسهای مجازی موسسه آیات هدایت در ایام کرونا

تداوم کلاسهای آموزشی موسسه آیات هدایت در ایام کرونا

دکتر " حبیب الله عزیزی" مدیرعامل موسسه آیات هدایت از برپایی کلاسهای مجازی موسسه در ایام کرونا خبر داد.
وی گفت: با آنکه شیوع ویروس کرونا امکان برپایی کلاسهای حضوری موسسه را از ما سلب کرد اما دوره های آموزشی از طریق برنامه ایتا و تماسهای تلفنی با قرآن آموزان برگزار شد.
وی در مورد جزئیات کلاسهای مجازی این موسسه اظهار کرد: در طرح ایتا مفهوم آیه، طرح درس و قصه آیه توسط مربی در کانالهای ایتا بارگذاری میشد تا قرآن آموزان نکته های آموزشی را فرا گیرند.
عزیزی افزود: تلاوت آیات مورد تدریس را هم به همین ترتیب دنبال کردیم و هر روز آیات مورد نظر از طریق مجید فقیه قاری نوجوان تلاوت میشد تا مربی آنرا در کانال درج کند و قرآن آموزان در منزل این محتوای آموزشی را دریافت نمایند.
وی تصریح کرد: در کنار حفظ قرآن کریم تلاش کردیم تا شرایط برای آموزش شعر، احادیث، نماز، نقاشی، ریاضی، علوم، کاردستی و... از طریق کانالهای ایتا برای قرآن آموزان مهیا گردد.
عزیزی همچنین از مرور برنامه های آموزشی روز گذشته در کانالهای ایتا به عنوان یک کار ارزشمند و اثرگذار یاد کرد و گفت: علاوه بر این موارد شرایطی مهیا شد تا مربیان موسسه هر روز امکان تماس تلفنی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای با مخاطبان داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از اقدامات هنری و فرهنگی موسسه طی ایام کرونا اشاره کرد و افزود: برپایی نماز جماعت، ارسال تصویر اقامه نماز قرآن آموزان همراه والدین، برپایی جشن های خانگی به صورت مجازی و درج تصاویر مربوطه در کانالهای موسسه، اجرای کارهای گروهی،بازیهای فکری و سرگرمی از جمله این موارد است.
مدیرعامل موسسسه آیات هدایت در خاتمه ضمن تقدیر از استقبال خوب خانواده ها از دوره های مجازی گفت: امروز خرسندم که بگویم خوشبختانه به رغم نگرانی هایی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا و اثرگذاری منفی آن بر روی کلاسهای آموزشی داشتیم همچنان توانستیم محتوای آموزشی قرآن کریم را به مخاطبان خود ارائه دهیم واین برای موسسه یک گام ارزشمند به شمار می رود.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط